DİĞER YAZARLARIMIZ
ALİ FAHİR KAYACAN NEDEN 29 EKİM
GÜRŞEN SEVİNÇ DOSTUM DOSTUM
GÜRŞEN SEVİNÇ CEVİZİN YAPRAĞI DAL ARASINDA
PROF.DR.TULGA ULUS KORONER ARTER HASTALIĞI
GÜRŞEN SEVİNÇ İSTASYONLARDAN İSTASYONA
GÜRŞEN SEVİNÇ TÜKÜRÜK DEYİP GEÇMEYELİM
PROF.DR.TULGA ULUS KORONER BYPASS AMELİYATI
ALİ ERKAN GÜNERİ UÇAN BALON
NECDET ÇAKIR BU YÜZDEN ATATÜRK DİYORUZ
ALİ ERKAN GÜNERİ SIZI
ALİ FAHİR KAYACAN BAŞKANIN MESAJI
ALİ FAHİR KAYACAN KORKMAK
ALİ ERKAN GÜNERİ ÖNCE GÖKYÜZÜ VARDI SONRA İNSANLAR
ALİ ERKAN GÜNERİ BİR UCU SİNOP GÖZLERİMİN DİĞERİ HARRAN
SEDA KIRAÇ YAŞLANMA KARŞITI ÜRÜNLERİN KULLANIMI
NURDANE ÖZDEMİR SAĞKAN ANKARA ATATÜRK LİSESİ SEVGİSİ BİR ÖMÜR SÜRER
GÜRŞEN SEVİNÇ KÖY ENSTİTÜLERİ
PROF.DR.TULGA ULUS TANSİYON NEDİR
SEDA KIRAÇ MİLYON DOLARLA YOK EDEMEZSİN
PROF.DR.TULGA ULUS KALP KRİZİ NEDİR
OSMAN CAN GÜKAN ANKARA ATATÜRK LİSESİ TARİH TOPLULUĞU
GÜRŞEN SEVİNÇ ARAMAK VE ARANMAK
GÜRŞEN SEVİNÇ BİR BARDAK SALEP
ALİ FAHİR KAYACAN
Ankara Atatürk Lisesi Derneği 31.10.2022 - DÖNER -PİLAV GÜNÜ KONUŞMASI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 30 EKİM 2022 DÖNER-PİLAV GÜNÜNDE
ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ BAŞKANININ KONUŞMASI
 
 
SAYIN OKUL MÜDÜRÜMÜZ, SAYIN MÜDÜR YARDIMCILARIMIZ, GÖREVDEKİ VE BİZLERİ YETİŞTİREN DEĞERLİ EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZ, SAYIN VAKIF TEMSİLCİLERİMİZ , DEĞERLİ MEZUNLARIMIZ VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ.
DERNEĞİMİZ TARAFINDAN GELENEKSEL OLARAK HER YIL DÜZENLENMESİNE ÇALIŞILAN BU ANLAMLI GÜNDE SİZLERE HİTAP ETMEKTEN BÜYÜK BİR MUTLULUK DUYMAKTAYIM.
ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ VE ŞAHSIM ADINA HEPİNİZE SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.
BU ANLAMLI BULUŞMANIN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ BAŞTA OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ADİL YAMAN VE OKULUMUZUN YÖNETİCİ, ÖĞRETMEN VE ÇALIŞANLARI İLE DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ ARKADAŞLARIMA , SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZE VE EMEĞİ GEÇEN TÜM ATATÜRK LİSELİLERE TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
SEVGİLİ ATATÜRK LİSELİLER,
HER EĞİTİM KURUMUNUN, GELECEK NESİLLERİN YETİŞMESİNDE VE BİR ÜLKENİN YETİŞMİŞ İNSAN GÜCÜNE KATKISINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR YERİ OLDUĞU KUŞKUSUZDUR.
BUNUNLA BİRLİKTE ; BAZI EĞİTİM KURUMLARI VARDIR Kİ , KÖKLÜ GEÇMİŞİ, ÖĞRETİM VE YÖNETİCİ KADROLARININ KALİTESİ İLE, ADETA MARKA DEĞERİ TAŞIMAKTA VE BUNA PARALEL OLARAKTA, TERCİH EDİLEN BİR KONUMDA BULUNMAKTADIRLAR.
İŞTE, ANKARA ATATÜRK LİSESİ 136 YILLIK KÖKLÜ GEÇMİŞİ İLE TERCİH EDİLEN BİR EĞİTİM KURUMU OLMA VASFINI GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ HALEN DEVAM ETTİRMEKTEDİR.
ANKARA ATATÜRK LİSESİ, ÜLKEMİZE HER KADEMEDE ÇOK BÜYÜK DEĞERLER KAZANDIRMIŞ OLUP, KAZANDIRMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.
ANKARA ATATÜRK LİSESİ GİBİ KÖKLÜ EĞİTİM KURUMLARINDAN MEZUN OLAN KİŞİLERİN, MEZUNİYETLERİNİN ÜZERİNDEN UZUN SENELER GEÇSEDE OKULDAŞ OLMANIN YARATTIĞI MENSUBİYET DUYGUSU HİÇ BİR ZAMAN ZAYIFLAMAMIŞTIR.
MEZUNLAR ARASINDAKİ BAĞ VE İLETİŞİMİN KOPMAMASI DA, ANCAK MEZUNLAR DERNEKLERİ TARAFINDAN SAĞLANABİLİR.
BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA, 14 MAYIS 1976 TARİHİNDE KURULAN VE 46 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP OLAN ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ, BİR ÇOK DERNEĞİN SAHİP OLMADIĞI KENDİ MÜLKÜ OLAN NECATİBEY CADDESİNDEKİ DERNEK MERKEZİNDE WEB SAYFAMIZ, TOPLU SMS SİSTEMİMİZ , FACEBOOK GRUP SAYFAMIZ , İNSTAGRAM VE TWİTTER HESAPLARIMIZ VASITASIYLA 5 AYRI KANALDAN ANKARA ATATÜRK LİSELİLER İLE İLETİŞİMİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRME GAYRETİ İÇERİSİNDEDİR.
DERNEK MERKEZİMİZİN MEVCUT HALİNE ULAŞMASINA KATKIDA BULUNAN TÜM ATATÜRK LİSELİLERE, BURADA BİR DEFA DAHA TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
SEVGİLİ ATATÜRK LİSELİLER,
ANKARA ATATÜRK LİSELİLER DERNEĞİ TÜM ANKARA ATATÜRK LİSELİLER´İN EVİDİR.HER ATATÜRK LİSELİ DERNEK MERKEZİNDE MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİ KONUMUNDADIR. ÖNEMLİ OLAN ATATÜRK LİSELİLİK BİLİNCİNİN YARATACAĞI SİNERJİ İLE BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜZEL ŞEYLER YAPILABİLECEĞİNE İNANMAKTIR. BUNA YÜREKTEN İNANAN BİR ATATÜRK LİSELİ OLARAK, BİRLİKTE İLERİYE VE ÇOK DAHA GÜZEL BERABERLİKLERE ULAŞACAĞIMIZA KUŞKU DUYMAMAKTAYIM.
SEVGİLİ ATATÜRK LİSELİLER,
ÖRNEK ALDIĞIMIZ, OKULUMUZA ADINI VEREN BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK NASIL Kİ ÇOK OLUMSUZ ŞARTLARDA DAHİ MÜCADELESİNDEN VAZGEÇMEMİŞ, BİZLERE BU VATANI VE CUMHURİYET DEĞERLERİNİ ARMAĞAN VE EMANET ETMİŞ İSE, BİZLERDE BÜYÜK ÖNDERİN EMANET ETTİĞİ CUMHURİYET DEĞERLERİNİ KORUMAK VE DAHA İLERİYE TAŞIMAK ANA AMACI İLE, OKULUMUZUN VE MEZUNLARIMIZIN ANA BAĞLANTI SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLARAK DERNEĞİMİZİN ÇOK DAHA İYİ SEVİYELERE ULAŞMASI İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMEYE KARARLI BULUNMAKTAYIZ.
BU ANLAMLI GÜNDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN ATATÜRK LİSELİLERE, BU ANLAMLI GÜNÜMÜZDEKİ TÜM İKRAMLARI SAĞLAYAN DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SAYIN MAHMUT BİLGİÇ´E, AYŞİM ULUS´A VE TÜM YÖNETİM KURULU ÜYESİ ARKADAŞLARIMA BU VESİLE İLE BİR DEFA DAHA TEŞEKKÜR EDİYOR, OKULUNUZA VE DERNEĞİNİZE SAHİP ÇIKACAĞINIZA OLAN İNANCIMI YİNELİYEREK HEPİNİZE SAYGILAR SUNUYORUM.
 
ALİ FAHİR KAYACAN
AALD BAŞKANI
--ws_like--